PWR Racing Team zwycięzcą zawodów Formula Student Italy

Wieści z PWR Racing Team, którego sponsorem jest Grupa Boxmet:

"Po premierze naszego bolidu RT08, która miała miejsce w czerwcu 2017r. na Politechnice Wrocławskiej wracamy do Państwa ze świetnymi informacjami. Odnieśliśmy historyczny sukces na zawodach Formula Student Italy, zdobywając jako pierwszy polski zespół 1. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów wśród samochodów z silnikiem spalinowym.

Jednak to nie koniec sukcesów naszego zespołu. Wypadliśmy świetnie podczas konkurencji statycznych i dynamicznych, zdobywając następujące miejsca:

1 miejsce Business Presentation
3 miejsce Design Event
1 miejsce Acceleration
2 miejsce Skid Pad
2 miejsce Autocross
2 miejsce Endurance
Zdobyliśmy łącznie 876,30 punktów na 1000 możliwych, co jest najlepszym wynikiem w historii zespołu. Na drugim miejscu uplasował się zespół Dynamis PRC z Mediolanu (833,69 pkt), na trzecim Herkules Racing Team z Kassel (832,93 pkt).

Już za kilka dni wyruszamy na nasze kolejne zawody do Czech, następnie do Niemiec, a sezon startowy kończymy występem na zawodach na Węgrzech.

Dziękujemy, że uwierzyli Państwo, że możemy wygrywać. Dzięki temu otrzymaliśmy niezbędne wsparcie od każdego z Państwa i od Politechniki Wrocławskiej, którą z dumą reprezentujemy nosząc jej barwy na piersi. Cieszymy się i jesteśmy niezwykle dumni, że nie zawiedliśmy pokładanych w nas oczekiwań. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli wrócić do Państwa z wiadomościami o kolejnych sukcesach, które są naszym i Państwa udziałem."