O firmie
O firmieWspieramy działalność Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma jesteśmy wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu.

Inwestujemy także w rozwój młodych talentów oraz wspomagamy wszelkie inicjatywy lokalne propagując szeroko pojęte bezpieczeństwo.
Oferta

Oferujemy wysokiej klasy hydranty wewnętrzne DN19, DN25, DN52 i DN 33, szafki ochronne na gaśnice, szafy specjalne na sprzęt przeciwpożarowy i centra pianotwórcze.

Hydranty wewnętrzne są zaprojektowane i wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi normami. Wszystkie posiadają aktualne certyfikaty zgodności CE wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. Produkowane są w wersji zawieszanej, wnękowej, oraz uniwersalnej (z możliwością podłączenia zasilania z prawej lub z lewej strony), z oknem lub bez okna, wyposażone w armaturę mosiężną.

Wykonujemy również szafki i osłony do zabezpieczania urządzeń gazowych i pomiarowych, szafki na klucze, szafki do rozdzielaczy wodnych centralnego ogrzewania.

Wyroby

Zanim powstanie wyrób starannie przygotowujemy dokumentację techniczną wykorzystując programy wspierające projektowanie. Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości. W oparciu o nowoczesny park maszynowy możemy produkować wyroby o wysokiej jakości i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.Produkujemy z blachy stalowej lub ocynkowanej. Lakierowanie odbywa się z wykorzystaniem farb proszkowych w dowolnym kolorze z palety RAL. Na życzenie Klienta stosujemy stal nierdzewną lub kwasoodporną.Nasze wyroby charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, a wysoki poziom techniczny wykonania oraz niezawodność działania pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią i zadowoleniem Klientów. Nasze działania cechuje dbałość o jakość i estetykę, a każdy z produkowanych wyrobów podlega gwarancji.

Najwyższa jakość produktów
Konkurencyjne ceny
Szybki czas realizacji
Indywidualne podejscie do klienta
Nie tylko standard
Logistyka